1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata

1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata

HESAPLA butonuna tıklayarak 1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata besini için farklı ölçülere ait kalori ve besin değerlerini kolayca hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz besinleri günlüğünüze kaydederek beslenme geçmişinizi analiz edebilirsiniz.

1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata Kaç Kalori?

1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata besini, 44 kalori içerir. Günde yaklaşık 2000 kalori enerji tüketen bir yetişkinin günlük kalori ihtiyacının %2 kadarını karşılar.

1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata Karbonhidrat, Protein ve Yağ Oranları

1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata besini, 4.35 gram karbonhidrat, 0.61 gram protein ve 2.6 gram yağ içerir. %58 karbonhidrat, %8 protein ve %34 yağ ihtiva eder. Toplam kalorisinin ise %40 kadarı karbonhidrattan, %6 kadarı proteinden, %53 kadarı yağdan oluşur.

1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata besini, günde yaklaşık 2000 kalori enerji tüketen bir yetişkinin günlük karbonhidrat ihtiyacının %2, protein ihtiyacının %1 ve yağ ihtiyacının %4 kadarını karşılar.

Tavsiye edilen oranlar; %50-55 karbonhidrat, %15-20 protein ve %20-30 yağ şeklindedir. Toplam beslenme içeriği bu oranlara yakın olan kişilerin sağlıklı ve dengeli beslendiği söylenebilir.

  • 1 Adet ÜLKER Ece Fındıklı Çikolata Besin Değerlerini Hesapla

    diyetarkadasim.com tarafından 22 Ağustos 2019 tarihinde oluşturulan besinin farklı ölçülere ait besin değerlerini hesaplamak ve beslenme günlüğünüze kaydetmek için aşağıdaki butonu tıklayın.

    44 kcal

    8 gram
Karbonhidrat 4.35 g
Protein 0.61 g
Yağ 2.6 g

Atıştırmalıklar Besin Grubundaki Diğer Besinler Kaç Kalori?

Atıştırmalıklar besin grubunda yer alan diğer besinlerden bazıları aşağıda listelenmektedir. İlgili besinin üzerine tıklayarak kaç kalori içerdiğini öğrenebilir, karbonhidrat, protein ve yağ değerlerine ulaşabilirsiniz.